Çankaya Asansörcü,Asansör,Ankara Asansör Bakımı,Asansör Servisi,İvedik Asansör Bakım Firması,Ostim Yürüyen Merdiven Yürüyen Yol Firması olarak asansör bakım onarımı, rezizyonu konusunda 30 yıldır hizmetinizdeyiz. Betonun keşfi, mimarlığın gelişimi, yatay yerleşimden dikey yerleşim sistemine geçilmesi asansörün icadıyla büyük bir gelişme göstermiştir. Günümüzde artık asansör olmayan evlerin satışı ve kiralanması daha zor olmaktadır. Mevcut binalarımızın birçoğu yıllar öncesinde yapılmış olup içinde bulunan asansör sistemleri oldukça eski düzenlerde yapılmış ve sık sık arıza çıkararak insanların güvenini kaybetmektedir. Asansör revizyon işlemleri ile yenilenmiş modern sistemlere kavuşmak hepimizin hayali gibidir. Modern sistemlerle daha güvenli, daha hızlı, daha ekonomik, daha gösterişli asansörlere kavuşmak olanak dahilindedir. Eskimiş sistemler yenileri ile değiştirilerek ekonomik açıdan büyük avantajlar kazanmak, daha sağlıklı ve temiz sistemlere kavuşmak oldukça önemli bir hale gelmiştir. Yapı olarak sağlam ve geri dönüşümden faydalanamayan binaların iç düzenlerinin yenilenmesi bir zorunluluktur. Bu konuda önemli olan karar vermektir. Maliyet açısından verilen devlet destekleri unutulmamalı daha modern asansörlere kavuşmak için acele edilmelidir.

 

Çankaya Asansörcü Size Nasıl Yardımcı Olur?

Her teknik malzemenin belli bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Kablolar, sistemler, kullanılan malzemeler ve güvenlik sistemleri zamanla eskimekte ve kullanıcısına sık sık arızalarla kendini bildirerek değişim talep etmektedir. Asansör revizyon işlemleri ile eski malzemelerin yenilenmesi ve günümüz teknolojisine uydurulması mümkündür. Değişen güvenlik standartları ile belediyeler tarafından da asansörler sıkça kontrol edilmekte ve bina yönetimleri konu hakkında uyarılmaktadır.

Yeni teknolojiye uygun sistemlerin getirilmesinin kullanıcılara bazı avantajlar getirdiği tabiidir. Bunların başında güvenlik gelmektedir. Eski sistemler güvenlik açısından kullanıcısını içeride bırakabilmekte bu durum endişeli kullanımlara sebep olabilmektedir. Ayrıca belediyeler tarafından sistemler sık sık denetlenerek standartlara uyum sağlanıp sağlanmadığı kontrol edilmekte, eksikliklerin tamamlanması için süre verilmekte, süresi içinde çözümlenmesi istenmekte aksi takdirde cezalar uygulanabilmektedir. Asansör revizyon işlemlerinin bir diğer avantajı görsellikte ortaya çıkmaktadır. Asansör sistemleri revizyon işlemleri ile gelişen teknoloji sayesinde modern görünümlere kavuşmakta, estetik sağlanmaktadır. Görünümle beraber konfor ve hijyen sağlanması kaçınılmazdır. Daha temiz ve daha ferah sistemlere kavuşulmaktadır. Kullanıcı açısından önemli sayılabilecek bir avantajı da ekonomik tasarruf sağlamasıdır. Yeni sistemler eskilerine oranla daha düşük enerji tüketim değerlerine sahiptir. Ayrıca yenileme yapıldığından arıza sebepleri ortadan kaldırılmakta, daha uzun süre dayanma gücüne sahip olmaktadır. Sadece yıllık bakımlarının yaptırılması pek çok sistem için yeterli hale gelmekte, arıza sıklığı en az düzeye indirgenmektedir.