Özürlü asansörü, engelli vatandaşlarımızın günlük yaşamlarını kolaylaştırmak için dizayn edilmiş özel olarak üretilen asansör ürünleridir. Asansör her insanın hayatını kolay hale getiren bir icattır. Sağlık problemi olmayan insanlar için kolaylık sağlarken, bir sağlık problemi nedeni ile engelli olan insanlar içinse bir mucizedir. Eve ya da başka bir yere gidip gelebilmek için merdivenleri inemeyen hastalar ve hasta yakınları asansörden yardım almaktadır. Biz de tüm özürlü insanlar için asansör üretiyoruz ve gereken desteği sağlıyoruz. Bir asansörün hayatınızı nasıl kolaylaştıracağını anlayacaksınız.

Engelli birey bulunan bir ailede yaşam kat ve kat daha zordur. Dışarı çıkmak ve en ufak işleri halletmek bile zorlu bir süreç haline gelir. Aileler ve engeli olan insanlar için özgürlük sağlayan bu asansörler, her geçen gün gelişen ve ihtiyaçlara yanıt veren ürünler haline geldi. Özürlü asansörü bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilir ve uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Siz de engelli iseniz ve hayatınızı kolaylaştırmak istiyorsanız, özürlü asansörü çeşitlerimize mutlaka göz atın. Tüm mimari engellere karşı engelli bir bireyin tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek asansör çeşitlerimiz ile siz de konforlu bir hayat yaşayabilirsiniz.

Özürlü Asansörü Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzde özürlü olan bireylerin ve ailelerinin hayatını kolaylaştıracak bir çok teknolojik ürün üretildi. Bunların en başında gelen asansörler ile günlük ihtiyaçlar için büyük bir kolaylık sağlanıyor. Her türlü engele karşı ürettiğimiz asansörler ile sizin için de mutlaka bir çözüm bulunacaktır. Asansörlerimiz son teknoloji ile üretilmiş, kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerdir.

Özürlü asansörü çeşitlerimizin en çok tercih edilen türlerinden biri ev asansörleridir. Engelli bir bireyin yaşadığı çok katlı evler için uygun olan bu asansör ile, tekerlekli sandalye ile kolayca günlük işlerinizi halledebilirsiniz. Ev asansörleri makine dairesi ya da kuyu gibi ihtiyaçlara gereksinim duymaz. Kendi taşıcı üniteleri ile hizmet verir. Bu yenilikçi sistem sayesinde, ihtiyaç duyulan her eve kolayca kurulabilir. Yenilikçi ve son teknoloji sistemi ile uzun yıllar kullanabileceğiniz ve hayatınızı kolaylaştıracak bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kısa süre içinde gerekli tüm bilgileri sizinle paylaşıyor olacağız.

Koltuklu Merdiven Asansörü

Özürlü asansörü arayan tüm aileler için büyük bir kolaylık sağlar. Özel olarak tasarlanmış yapısı ile kolayca merdivenlerden inip, çıkmayı sağlar. Engelli birey için maksimum konfor ve maksimum güvenlik ile taşıma işlemini gerçekleştirir. Yeni nesil teknolojisi ile sessiz çalışır ve yumuşak bir duruş sağlar. Eski nesil asansör türlerine göre daha güvenli ve konforludur. Özel olarak geliştirilen yazılımı ile nerede yavaşlayıp nerede duracağını çok iyi bilir. Donanımları ile de hem engelli bireye hem de ailesine güven verir. Taşıma sırasında bir sorun çıkmaması için özel testlerden geçmiştir.

Eviniz çok katlı ise ve ev asansörü yaptırmak için yeterli yeriniz yoksa koltuklu merdiven asansörü sizin için en akıllıca çözüm olacaktır. Özürlü asansörü bir lüks değil ihtiyaçtır. Bu nedenle alan olmayan çok katlı evler için koltuklu merdiven asansörleri için çözüm sağlıyoruz. Bu asansör ile hayatınız kolaylaşacak. Ürün hakkında bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Uzun yıllar hayatınızı kolaylaştıracak olan ürünümüz ile hemen tanışabilirsiniz.

Dönüşlü koltuklu merdiven asansörü

Koltuklu merdiven asansörünün bir diğer türü ise dönüşlü koltuklu merdiven asansörüdür. Evinizin yapısına uyum sağlayan bu asansör ile kolayca merdivenlerden yukarı çıkabilirsiniz. Aynı şekilde aşağı yönde de kullanabileceğiniz bu asansör ile konforlu bir hayata kavuşabilirsiniz. Engelli bireylerin hayatta yaşadığı zorluklar düşünüldüğünde bu yeni nesil teknoloji ile bir nebze de olsa hayatları kolaylaşacaktır.

Dikey kuyusuz özürlü asansörü

Bir diğer engelli asansörüdür. Bu asansör dış ve iç mekanda kullanılabilir. Taban kalınlığı düşük olduğu için iç mekanda da tercih edebileceğiniz bir asansör türüdür. Bu asansörü apartmanda oturan engelli bireyler için önermekteyiz. Evlerinden kolayca dış dünyaya ulaşabilirler. Merdivenleri inip çıkmanın neredeyse imkansız olduğu durumlarda, asansörü olmayan apartmanlar engelli bireyler ve aileleri için de bir kabusa dönüşür.

Bunun için apartmanın dışından montajı yapılabilen özürlü asansörleri ile kolayca ulaşım sağlanabilir. Apartman sakinlerinin asansör yaptırmak istememesi ya da apartmanda asansör yapılabilecek bir asansör boşluğunun bulunmaması durumların da ise çözüm sağlar. Evin balkonundan ya da uygun bir kısmından tekerlekli sandalye ile engelli kişi istediği zaman aşağı inip çıkabilir.

Özürlü asansörü, hem aile hem de engelli birey için büyük bir özgürlük sağlar. Her gün kucağında çocuğunu ya da yakınını eve indiren ve çıkaran bir kişi bu çok zor bir durumdur. Teknolojinin gücü ile üretilen engelli asansörleri ile, zor durumdaki ailelere yardım ediyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisi ile en iyi asansörü evlerinize getiriyoruz. Asansörler çeşitlerimiz elektrik kesintisine karşı UPS sistemi ile üretilmiştir. Elektrik kesintisi yaşanan durumlarda en yakın kata tahliye sağlar. Bu şekilde güvenlik maksimum seviyede tutulmuştur. Dış mekanda kullanabilen bu asansörler özel paslanmaz boya ile üretilmektedir. Bu sayede her türlü hava koşulu altında hizmet verebilir. Özürlü asansörü çeşitlerimiz bu sayede uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir.

Dikey platform asansörleri ile engelli bireyler için çözüm sunmaya devam ediyoruz. 3000 mm seviyeye kadar olan taşımalar için tasarlanmıştır. İç ve dış mekanda kullanılabilir. Kamu daireleri ve özel kullanım için üretilmiştir. Dikey platform asansörleri her mimariye uygun olarak tasarlanabilir. Bu sayede engelli bireylerin hayatı kolaylaşır. Okul, cami ve alışveriş merkezleri gibi ortak alanlarda güvenle kullanılabilir. AISI 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. Krom kaplamasıyla dış etkenlere karşı korunur. Sonsuz vida ve hidrolik sisteme sahiptir. Sessiz ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Uygun fiyatlarımız ile kolayca hayatınızı kolaylaştıracak asansöre ulaşabilirsiniz.